KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13767473
nr 1376 7473
Oidentifierad konstnär. Signerad Dik, Hamnmotiv. Olja på duk, 40x80 cm, yttermått inklusive ram: 100x60 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
150 kr
måndag 1 februari 2021
kl 20:18:42
1/2 19:11:50
100 kr
1/2 20:13:42